KONST / Litografier / Färglitografi 16306439
nr 1630 6439
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 86/100, daterad - 68, oramad, på plåt, 20x30 cm
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:58:49
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr